ПРО САЙТ

Насамперед хочу подякувати за те, що Ви тут) 

Як правило, на цій сторінці я повинен написати мету та місію створення сайту. Думаю кожен, хто вже його переглянув, зрозумів що мова піде про вирощування грибів. Ринок грибівництва в Україні важко проаналізувати і навести точну статистику його розвитку. Та це і не потрібно… Багато грибних господарств просто не афішують себе. Одне, всі знають точно що аграрний сектор при правильній організації один з найприбутковіших, зокрема сектор грибівництва. Той факт що сфера вирощування грибів в Україні не розвинена так як в інших країнах, тільки дає можливість рухатись в цьому напрямку.

ДЛЯ ЧИТАЧІВ

Вся інформація що публікується, спрямована на вільне користування нею. Я постараюсь максимально зрозуміло поділитись досвідом. Обіцяю, що всі матеріали оприлюднені на цьому сайті, будуть вам корисні та допоможуть в подальшій справі.

  ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ

Якщо ви успішний підприємець в сфері вирощування грибів, початківець, технолог або просто володієте корисною інформацією – напишіть про свій досвід, ваша історія буде опублікована на сайті, а в подальшому, корисна для інших.
перший інформаційний блог